Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dawid na zawsze pozostaniesz w mojej pamięci[*] Szkoda że Bóg zabiera takich ludzi jak Ty....a mielismy tyle planów ehh;( spoczywaj w spokoju;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem go tylko z pracy... przynosił do nas do firmy przesyłki. Nagle przestał przychodzić. Po kilku dniach od jego kolegi z pracy (jego zastępcy) dowiedziałem się co się stało. Taki młody chłopaczyna, całe życie było przed nim. Zapracowany ale mimo to kontaktowy, pomocny i otwarty. Nawet nie zdążyłem poznać jego imienia. Chłopak nie dostarczy już żadnej paczki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie piszcie takich bzdur jak go nie znacie bo był to bardzo fajny chłopak a motocykl miał dopiero od tygodnia. żegnaj Dawid na zawsze pozostaniesz w pamięci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, zastanówcie się co piszecie.. Czy gdyby w podobny sposób zginął ktoś z Waszej rodziny, nazywalibyście go idiotą? Jestem pewna, że nie.. To, że zginął jest tragedią dla Jego rodziny i znajomych.. Szczere kondolencje tym, którzy cierpią po Jego utracie.. Postarajcie się Go może zrozumieć.. Był młodym chłopakiem, chciał się wyszaleć.. I zapłacił największą cenę za to, co było Jego pasją.. [*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawid był fajnym kolegą i napewno nie ma prawa nikt kto po śmierci wyzywać tym bardziej osoby które go nie znały, ból pozostał niezmierny po stracie żegnaj na zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak oto kolejnego idiote mniej... dobrze ze zabil siebie a nie jeszcze kogos...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~dziennikowicz~ wpis Wczoraj, 21:03 Wpis #86 Goście i tak oto kolejnego idiote mniej... dobrze ze zabil siebie a nie jeszcze kogos... Jakbym wiedziała kim jesteś to bym Ci ten pusty łep ukręciła pedale Ty jeden!!!! Wes sie ku*** szmato zastanów co piszesz!!! Nie znałeś go więc zamknij ryj!!! Ciekawe jak byś się zachował jakby to spotkało Twojego kumpla!!!! Mimo że sku***syn z Ciebie ale nie życzę Ci żebyś doświadczał tego co my.....jego najbliżsi znajomi!!! To jest ból nie do opisania....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a4 napisał:
DOBRZE ŻE NIKOMU NIE ZROBIŁ KRZYWDY , TYLKO SAM SIĘ GROBNĄŁ, NIE MA KOGO ŻAŁOWAC JEDNEGO IDIOTY MNIEJ.
a ty jestes poje***y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poje***i jestescie. ciekawe jak bedzie kiedy to ktos z waszych znajomych zginie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to juz 2 tyg..., Ciebie z nami nie ma, bardzo nam Cie brakuje Dawidku [*] nigdy nie zapomnimy, pozostaniesz do konca w naszej pamieci takim jakim naprawde byles-bez wzgledu na te wszystkie glupie komentarze, zawsze usmiechniety, pelen poczucia humoru, chetnie sluzacy pomoca dlatego tak ciezko to zrozumiec i trudno z tym pogodzic, czemu tak sie musialo stac ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...brakuje nam słów, by mówić jak smutno jest... gdy Ciebie brak [*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bo motocyklisci jezdza zbyt szybko i niebezpiecznie wiec nie mamy co sie dziwic jak gina to niech gina deb---ile je---bane, niech motocyklisci nakleja w kasku 'zwolnij motocyklisto bo sie zabijesz" niech jego rodzina nie plodzi wiecej takich sku***el---ow bo jeszcze by moich znajomych pozabijali!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miała bym pisać takie deb***izmy jak ty to lepiej wcale nic nie pisz.A pomyślałeś jak byś się czuł jakby to spotkało twoich bliskich i jacyś ludzie pisali by w ten sposób ?To chyba nie jest zbyt miłe a takie rzeczy piszą tylko niezadowoleni i zmęczeni życiem i żli na cały świat ludzie którzy raniąc innych mają z tego satysfakcję.Jedno jest pewne śp.Dawid gdyby było na odwrót byłby mądrzejszy od wielu z was na forum i zachował by milczenie a nie pisał w ten sposób .zanim się coś napisze powinno się pomyśleć kto to czyta/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minął już miesiąc od śmierci Dawida ciągle mamy nadzieje że wróci , że znów będzie z nami . Ktoś powiedział że czas leczy rany , lecz ta pustka jaką Dawid pozostawił po sobie nigdy się nie zapełni w sercach jego najbliższych . Był wspaniałym chłopakiem ,wesołym życzliwym ,chętnie służył pomocą innym.Przykre jest to jak ludzie nieznający go wyzywali go od ,,idiotów,, nie bacząc na uczucia rodziny.Być może popełnił błąd , być może chciał zaszaleć , ale zapłacił za to najwyższą cenę . Łatwo jest oceniać innych zwłaszcza obcych nam ludzi , zupełnie inaczej jest wtedy gdy w wypadku ginie ktoś nam najbliższy ,dlatego szanujmy zmarłego i jego rodzinę . Dawidku trudno jest żyć bez Ciebie!!!!!!!!! Chciałoby się móc znów zobaczyć Twoją uśmiętą twarz , usłyszeć Twój cięty żart nigdy nikomu nie ubliżający. Ale Ciebie już nnnnie ma . A nam został smutek , żal ...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bo motocyklisci jezdza zbyt szybko i niebezpiecznie wiec nie mamy co sie dziwic jak gina to niech gina deb---ile je---bane, niech motocyklisci nakleja w kasku 'zwolnij motocyklisto bo sie zabijesz" niech jego rodzina nie plodzi wiecej takich sku***el---ow bo jeszcze by moich znajomych pozabijali!!!!
nie sądzcie bo sami nie jesteście idealni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bo motocyklisci jezdza zbyt szybko i niebezpiecznie wiec nie mamy co sie dziwic jak gina to niech gina deb---ile je---bane, niech motocyklisci nakleja w kasku 'zwolnij motocyklisto bo sie zabijesz" niech jego rodzina nie plodzi wiecej takich sku***el---ow bo jeszcze by moich znajomych pozabijali!!!!
ty głupia ku*** jeb się pod latrnia gdzie cię rodzice robili bo skoro matka nie nauczyła cię jak sie zachowuje w przypadku smierci kogoś to czego cię nauczyła co?!?!? to był sku***eklu taki dobry chłopak nieznałeś go to śię nie udzielaj ty idioto ruchany co myslisz że wszysto wiesz ty nic nie wiesz o miłosci o rodzinie ty poprostu jesteś je***ą w d*** suką wiesz jeżeli twoi znjomi sa tacy sami jak ty to lepiej powybijać a na pierwszym miejscu zabić ciebie ty szmato Dawid [*] oni wszycy ciebie nie znali za to ja tak i wiem że byłeś dobry i poprostu popełniłeś błąd za ktory zapłaciłeś najwyższą cenę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motocykliści jeżdżą za szybko, a to ciekawe. Ja mam motocykl turystyczny i MUSZĘ jeździć MINIMUM 80-100km/h za miastem, bo inaczej deb***e w puszkach wyprzedzają non-stop bez zachowania odstępu. Mi tam, jak koledze choppera wystarcza 70km/h, bo nie mam szyby i wszystkie podmuchy wiatru są silnie odczuwalne. A najgorsze są te, gdy jakiś deb*** wyprzedza mnie moim pasem i wytwarza turbulencje, że mi całym motorem buja, jakby mało bujało od jazdy po piperzonych koleinach. Czy Wy jesteście w stanie ćwoki zrozumieć, że jak się ma 2 koła to pojazd się inaczej zachowuje od tego co ma 4? Dlatego w Kodeksie Drogowym tylko jednoślady mogą wyprzedzać po tym samym pasie, bo Wam turbulencja nic nie zrobi, a Wy puszkarze jesteście PRAWNIE zobowiązani do zachowania min. 1m odstępu przy wyprzedzaniu! Więc nie pieprzcie głupot, że każdy motocklista to wariat. Bo odkąd jeżdżę na motorze to dla mnie co drugi kierowca to idiota, co albo nie patrzy w lusterka, albo wyprzedza 5cm od mojej kierownicy, spychając mnie na pobocze. I co jak przywalę przez deb***a takiego w drzewo to też moja wina będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednego idiote mniej?? wy ludzie po**** jestescie!!! to byl przypadek !! nie bylo on idiotą tylko wy nimi jestescie jak dajecie takie durne komentarze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie.to co tutaj teraz czytam bardzo mnie zabolało.Prawda była taka,że Dawid gdy wyprzedzał wujka swojej byłej dziewczyny złapał pobocza,z którego asfalt schodzi na ziemie a następnie trawę.Bardzo ciężko można tam się ratować,ponieważ jest tam dość ślisko a co dopiero pomysleć o takim ścigaczu jakiego posiadał Nasz Ukochany Dawid.Nie jechał On z dużą prędkością,więc nie wiem skąd macie informacje o tym , iż jechał 100km/h czy więcej.Trasa Prawiedniki-Bychawa została mianowana Drogą Śmierci.Nie sądźmy ludzi,których nie znamy.Chcę dodać,że Dawida dzieliły tylko dwie rysy,które pozostały na latarni w którą uderzył... Do dziś nie jest nam lekko.Straciliśmy kogoś,kto był naprawdę niesamowity.On się chciał nacieszyć..To było dla Niego jak nowa zabawka dla małego dziecka.On jednak był uprzedzany i proszony o bezpieczną jazdę i rozsądną.Obiecał. Niestety los tak chciał, i żadne tu wyzwiska, i kłótnie jeden przez drugiego nie przywrócą Dawidowi życia. A jeżeli taką ogromną radość sprawia Wam szarpanie Szacunku Osoby Zmarłej.. proszę.. to Bóg was z tego rozliczy,a nie my. Pomyślcie..że może i dla was los szykuje niespodziankę..lub dla kogoś wam bliskiego..czego wam absolutnie nie zycze,bo wiem co to utrata kogoś kogo się kochało.Kto jest naprawdę mądry i rozsądny + ma w sobie szacunek,którego nauczyli rodzice...nie wypowiadałby takich okrutnych słów na temat OSOBY ZMARŁEJ..To tyle na ten BARDZO SMUTNY temat... Uważam,że forum dyskusyjne zostało zamknięte. Dawidzie.. Kochamy Cię.. od zawsze na zawsze.. bez względu gdzie jesteś. Czekaj na nas.Jeszcze się spotkamy. [*] Twoja Radość.. Twoje Marzenie.. Twoja Zguba.. KOCHAMY CIE I PAMIETAMY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już dwa miesiące. Dawidku niewiele osób zdaje sobie sprawę jak jest nam Ciebie brak.Ciągle myślimy że wyjechałeś i niedługo wrócisz. dopiero gdy stajemy przy grobie przytłacza nas smutna rzeczywistość. TWOJE MARZENIE TWOJA RADOŚĆ TWOJA ZGUBA , a obok Ty uśmiechnięty na tym swoim cudnym ,zgubnym motorku.Mam nadzieję że jeżdzisz po niebieskich autostradach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...